Tel: 0(212) 883 30 91 | mail: info@pusulateknik.com.tr

İş Makineleri ‘nin Periyodik Kontrolleri

Karayolunda kullanılmayan ve karayolu trafik muayenesi kapsamında yer almayan iş makinası periyodik kontrol ‘leri, iş kazalarının önlenmesi, can ve mal kayıplarının önlenmesine yönelik önemli rol oynamaktadır. İş makinası periyodik kontrol hizmeti, konusunda uzman makine mühendislerimiz tarafından TS EN 474 serisi, TS EN 16228 serisi, TS EN 500 serisi ve TS EN 12001 standartlarında belirtilen şartlara göre uygunluk değerlendirmesi olarak gerçekleştirmektedir.

 

Belirtilen kriterler saklı kalmak kaydı ile bir kısım iş makinelerinin periyodik kontrol süreleri ile kontrol kriterleri aşağıdaki Tablo’da belirtilmiştir.

İş Makinelerinin Periyodik Kontrol Süreleri ve Kriterleri

İş Makinelerinin Periyodik Kontrol Süreleri ve Kriterleri

 

TÜRKAK tarafından akredite edilmiş A Tipi bir muayene kuruluşu olan firmamız merkezi Büyükçekmece ve çevresinde Beylikdüzü, Esenyurt, Çatalca, Hadımköy, Avcılar, Silivri, Arnavutköy, İkitelli ile Çorlu, Çerkezköy, Tuzla, Gebze vb. sanayi bölgeleri olmak üzere, müşterilerimizin talebi doğrultusunda İstanbul, Tekirdağ,  Edirne, Çanakkale, Kocaeli, Bursa ile Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin her ilinde İş Makinası Periyodik Kontrol hizmeti ve muayene faaliyetlerini 7 Gün 24 Saat gerçekleştirebilir durumdadır.

İş Makinalarının Periyodik Kontrolü