Tel: 0(212) 883 30 91 | mail: info@pusulateknik.com.tr

Pusula Teknik Hizmetler Mühendislik ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

Engineer

İstanbul, Büyükçekmece’de kurulmuştur. Ana hizmet sektörü Periyodik Kontrol ve Teknik Muayene hizmetleri olan şirketimiz, 10 yıllık muayene ve mühendislik geçmişinden gelen deneyimini üst düzey kalite ve müşteri memnuniyeti vizyonu ile Pusula Teknik Hizmetler adı altında sizlere sunmaktadır.

Yaptığı işi en doğru şekilde, en güncel bilgi ve en yeni teknolojiyi kullanarak yapmak ana ilkesinde, mesleki ve sektörel tecrübelerin birleşmesiyle yola çıkan Pusula Teknik Hizmetlerin hedefi;

- Kusursuz Hizmet anlayışını benimseyen,
– Güvene dayalı ilişkiler ile
– Müşteri memnuniyetine öncelik veren,
– Tarafsız duruşu, bağımsız bakış açısı ile sektöründe tercih edilen bir firma olmaktır.

Amacımız, iş güvenliği konusunda maddi ve manevi kayıpları önlemek adına, ilgili standartlar çerçevesinde, tüm teknik birikimimiz ile en kaliteli ve kapsamlı hizmeti vermektir.

Firmamız merkezi Büyükçekmece ve çevresinde Beylikdüzü, Esenyurt, Kıraç, Çatalca, Hadımköy, Avcılar, Haramidere, Selimpaşa, Silivri, Arnavutköy, İkitelli ile Çorlu, Çerkezköy, Tuzla, Gebze vb. sanayi bölgeleri olmak üzere, müşterilerimizin talebi doğrultusunda İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Çanakkale, Kocaeli, Sakarya, Bursa ile Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin her ilinde Periyodik Muayene hizmeti ve kontrol faaliyetlerini 7 Gün 24 Saat gerçekleştirebilir durumdadır.

Periyodik Kontrol ve Teknik Muayene Hizmetlerimiz

Periyodik Kontrol