Tel: 0(212) 883 30 91 | mail: info@pusulateknik.com.tr

Endüstriyel Raf ve Endüstriyel Kapı Periyodik Kontrolleri

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği’ne göre standartlarda aksi belirtilmediği sürece, Endüstriyel Rafların Periyodik Kontrolü ve Endüstriyel Kapıların Periyodik Kontrolü yılda bir konusunda uzman, Bakanlıkça yetkili, EKİPNET ‘e kayıtlı mühendislerimiz tarafından yapılır. Endüstriyel raf ve kapıların periyodik kontrollerinde tahribatsız muayene yöntemleri (NDT) kullanılabilir.

Endustriyel_Raf                    Endustriyel_kapi

Belirtilen kriterler saklı kalmak kaydı ile Endüstriyel Raf ve Kapıların periyodik kontrol süreleri ile kontrol kriterleri aşağıdaki Tablo’da belirtilmiştir.

Endüstriyel Raf ve Kapıların Periyodik Kontrol Süreleri ve Kriterleri

Endüstriyel Raf ve Kapıların Periyodik Kontrol Süreleri ve Kriterleri

TÜRKAK tarafından akredite edilmiş A Tipi bir muayene kuruluşu olan firmamız merkezi Büyükçekmece ve çevresinde Beylikdüzü, Esenyurt, Çatalca, Hadımköy, Avcılar, Silivri, Arnavutköy, İkitelli ile Çorlu, Çerkezköy, Tuzla, Gebze vb. sanayi bölgeleri olmak üzere, müşterilerimizin talebi doğrultusunda İstanbul, Tekirdağ,  Edirne, Çanakkale, Kocaeli, Bursa ile Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin her ilinde Periyodik Tezgah Kontrollleri hizmeti ve muayene faaliyetlerini 7 Gün 24 Saat gerçekleştirebilir durumdadır.