Tel: 0(212) 883 30 91 | mail: info@pusulateknik.com.tr

Elektrik Tesisatları Periyodik Kontrolü

Elektrik tesisatları periyodik kontrolü ve elektriksel ölçümler, Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yönetmeliği, Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği, Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği’nde yer alan ve bu Yönetmelik hükümlerine aykırı olmayan hususlar saklı kalmak kaydıyla ilgili standartlarda belirtilen kriterlere göre konusunda uzman elektrik mühendislerimiz tarafından  yapılır.Elektriksel Ölçüm

İlgili standartlarda aksi belirtilmediği sürece, elektrik tesisatlarının periyodik kontrolleri yılda bir yapılır.

Periyodik kontrol ve muayenelerini gerçekleştirdiğimiz elektriksel ölçümlere dair detaylı bilgilere aşağıdaki link ve sekmelerden ulaşabilirsiniz.

 

Belirtilen kriterler saklı kalmak kaydı ile elektrik tesisatıları periyodik kontrolü, kriter ve kontrol süreleri aşağıdaki Tablo’da belirtilmiştir.

Elektrik Tesisatlarının Periyodik Kontrol Süreleri ve Kriterleri

Elektrik Tesisatlarının Periyodik Kontrol Süreleri ve Kriterleri

TÜRKAK tarafından akredite edilmiş A Tipi bir muayene kuruluşu olan firmamız merkezi Büyükçekmece ve çevresinde Beylikdüzü, Esenyurt, Çatalca, Hadımköy, Avcılar, Silivri, Arnavutköy, İkitelli ile Çorlu, Çerkezköy, Tuzla, Gebze vb. sanayi bölgeleri olmak üzere, müşterilerimizin talebi doğrultusunda İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Çanakkale, Kocaeli, Bursa ile Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin her ilinde Elektrik Tesisatları Periyodik Kontrolü ve faaliyetlerini 7 Gün 24 Saat gerçekleştirebilir durumdadır.

İletişim sayfamızdan ulaşabileceğiniz e-posta, faks yada teklif talebi kanallarından herhangi biri ile bizlere ulaşarak kolayca fiyat teklifi alabilir, dilediğiniz gün ve zamana göre muayenelerinizi programlayabilir ve yaptırabilirsiniz.